FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ
‘Adeta birinci sıra adayı’ yorumuna neden oluyor.

CHP'de Bülent Tezcan Grup Başkan Vekilliğine aday CHP'de Bülent Tezcan Grup Başkan Vekilliğine aday

Seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar Aydın'ın dört bir yanında vatandaşlar ile bir araya gelen Gamze Yolcu Metin, Nazilli ve mahallelerini adım adım dolaşıyor.
Nazilli’de Cumartesi günü Yeni Mahalle'de bulunan Cumartesi pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Metin, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Hayat pahalılığı, zamlar ve alım gücü düşüklüğünün herkesin ortak sorunu olduğunu söyleyen Metin, “Hem muftaktaki hem de pazardaki yangını söndüreceğiz. Millet'in iktidarında kimsenin yatağa aç girmediği bir düzeni kuracağız. Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun söylediği gibi, ‘Ülkemize baharı getireceğiz. Güzellikleri, barışı, huzuru, bereketi getireceğiz. En önemlisi, zenginliği getireceğiz. Bunun sözünü veriyoruz’ dedi.
Daha sonra Bereketli Mahallesine geçen Gamze Yolcu Metin, kadınlarla ve gençlerle bir araya geldi. Seçimi Millet İttifakı’nın kazanması halinde ilk 100 günde hayata geçirecekleri projeleri anlatan Gamze Yolcu Metin'in son durağı Nazilli Şimşelli Mahallesi oldu. Burada çiftçi kadınlar ile bir araya gelen Metin'e Mahalle Muhtarı Mustafa Özcan da eşlik etti. Kadınlar ile sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Metin, "Ççalışmalarımız kapsamında Nazilli’mizde Şimşelli Mahallesi’ni ziyaret ettik. Köylümüzle, çiftçimizle, emek emek üreten kadınlarla sohbet edip kucaklaştık. Muhtarımız Mustafa Özcan ve ailesine, bizleri evlerinde ağırlayan mahalle sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Toplumun her kesimiyle bir araya gelmeye, sorunlarını dinleyip çözüm bulmaya devam edeceğiz" dedi.