BAL’da şampiyon olarak ilk kez 3. Lig’e yükselen Efeler 09 SFK’nın taraftarları, düzenledikleri gecede şampiyonluğu kutladı.


Efeler’deki bir restoranda düzenlenen geceye Efeler 09 SFK Başkanı Eymen Atay, Yönetici Uğur İşitman, Kulüp Müdürü Emre Doğan, Efeler 09 SFK’nın tribün lideri Nahit Kalak ve yeşil-beyazlı taraftarlar katıldı.
AMATÖR OLMAYACAĞIZ
Gecede taraftarlarına hitaben konuşan Başkan Atay, "Bizleri her zaman her yerde gururlandırıyorsunuz. Bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmadınız. Bizlerle güldünüz, bizlerle ağladınız ama en önemlisi bizlere inanmanız oldu. Bizlerle beraber bu yolu yürüdünüz. Geçen sene verilen sözün aynısı sizlere veriyorum. Bu sezon da şampiyon olacağız. Önümüzdeki sezon neden şampiyon olacağız onu söyleyeyim. Bu şehir ve sizler şampiyonluğu ve en üst ligleri hak ediyorsunuz. Bundan sonra bir daha amatör olmayacağız" dedi.
YÖNETİME TEŞEKKÜR
Efeler 09 SFK tribün lideri Nahit Kalak, “Güzel bir sezon geçirdik ve haklı bir şampiyon yaşadık. Bir sezonun yorgunluğunu atmak için taraftarlarımızla bir gece düzenledik ve şampiyonluğumuzu kutladık. 3. Lig’de de şampiyonluk yaşayarak 2. Lig’e yükseleceğimize inanıyoruz. Biz taraftarlar olarak takımımızın daima yanında olacağız. Bizlere bu şampiyonluğu yaşatan yönetim kurulumuza, teknik heyet ve futbolculara teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 
SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR
Renkli görüntülere sahne olan gecede taraftarlar tezahüratlar ve marşlarla şampiyonluğu kutladı. Çalan şarkılar eşliğinde gece geç saatlere kadar eğlenen yeşil-beyazlı taraftarlar bir sezonun yorgunluğunu attı.

efeler-10