Aydınlı öğrencilerin başarı ve mutluluk için ilk tercihi olan Yayan Eğitim Kurumları, Efeler’deki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. 

Eğitimde öncü konuma gelerek bilim ve teknolojinin ışığında yaratıcı, girişken, özgüvenli, başarılı ve mutlu öğrenciler yetiştirmeyi kendine hedef olarak belirleyen Yayan Eğitim Kurumları, Efeler’e bağlı Meşrutiyet Mahallesi Batı Gazi Bulvarı’ndaki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. 
Çok sayıda veli, öğrenci ve davetlinin katılımı ile gerçekleştirilen açılış töreni renkli anlara sahne oldu. Palyaço eşliğinde gönüllerince eğlenen çocuklar, şiirler okudu ve şarkılar söyledi. Çocuklar daha sonra  hazırladığı  halk oyunlarını sergiledi.  Bu mutlu anlara aileler ile davetliler  de eşlik etti.
Güler yüzü, çalışkanlığı ve yetiştirdiği sayısız başarılı öğrenci ile tanınan Kurucu Müdür Arzu Yayan konuşmasında, açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Sözlerini sürdüren Yayan, öğrencilerine yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diledi. 
 Yayan Eğitim Kurumları, alanında uzman 10 öğretmenin önderliğinde 6-15 yaş grubunda yer alan ilk ve ortaokul öğrencilerine Matematik,İngilizce,Türkçe,Sosyal Bilgiler ve Fen Bilgisi  derslerinde  hizmet verecek.
LGS BİRİNCİSİ YAYAN EĞİTİM KURUMLARI’NDAN 
2021-2022 eğitim – öğretim döneminde de zirvede olan  Yayan Eğitim Kurumları’nın öğrencileri   arasında yer alan Hasan Taha Ertan, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında büyük bir başarıya imza atarak Türkiye birincisi oldu. Ertan, İstanbul Erkek Lisesi’nde eğitim hayatına devam edecek.