Dayanışma gecesi  Efeler ilçesindeki Keyif Bahçesi’nde canlı müzik eşliğinde kutlandı.  Geceye AYESOB Başkanı  Muhammed Ali Künkçü ve birçok  kişi katıldı.

Aydın Berber Kuaför ve Güzellik Uzmanları Odası Başkanı Serhan Avşar, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Berber Kuaför ve Güzellik Uzmanları Günü nedeniyle, Aydın Berber Kuaför ve Güzellik Salonları Odamızın düzenlediği, Dayanışma Gecemize katılım sağlayan AYESOB Başkanımız Sayın Muhammed Ali Künkçü ve birbirinden değerli oda başkanlarımıza, değerli Üyelerimizin, yoğun katılımına ve ilgilerine çok teşekkür ederim.  Etkinliğe katılamayan Üyelerimize,

Bu ve bunun gibi etkinliklerde tekrar Sizlerle bir araya gelme dileklerimizi tekrarlar, gecemize katılan katkı sağlayan emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım.

Kimseyi dışlamadan, demokratik yollarla, ayrım yapmadan, hepimizin ortak çıkarlarını gözeterek ikinci başkanlık yılımı devam ettiriyorum. Her zaman ifade ediyorum, Odamızı kardeşlik ruhuyla birlikte yönetiyoruz. İkna edeceğiz, çözüm bulacağız ve uzun yıllar severek isteyerek işimizin başında olacağız. Sevmeye, saygıya, kardeşliğe, gelişmeye, planlamaya dikkat edeceğiz, ilerlemeye ve başarıya odaklanacağız.

Yeni nesil Yönetim anlayışımızın, Üyelerimizde nasıl büyük bir karşılığı olduğunu, Güzel Organizasyonumuz göstermiştir. Ben, bu anlayıştan ayrılmadan iş yapmaya, çözüm üretmeye devam edeceğim. Hep birlikte, devamlı İleriye, devamlı yükselmeye, hedeflerimiz var,  bütün esnaf arkadaşlarımıza, hayırlı işler ve güzel bir hafta diliyorum.”