Demokrasi şehidi merhum Başvekil Ali Adnan Menderes adına Çakırbeyli’de yaptırılan müzede buluşan iktidar partisi üyeleri, İl Başkanı Gökhan Ökten liderliğinde Aydın’ın doğusuna çıkarma yaptı. Burada büyük ilgiyle karşılanan AK Partili adaylara sevgi gösterisinde bulunuldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara Arena’da açıkladığı seçim manifestosu doğrultusunda sahalara inen AK Parti Aydın İl Teşkilatı, 14 Mayıs’a giden süreçte kolları sıvadı.  İl başkanı Gökhan Ökten’in bizzat yürüttüğü seçim çalışmasının ilk etabı için merhum Başvekil Adnan Menderes adına yaptırılan Demokrasi Müzesini ziyaret eden AK Parti heyeti, ardından Aydın’ın doğu bölgesine çıkarma yaptı.

MİLLET BAĞRINA BASTI

 AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın’ın liderlik ettiği milletvekili adaylarından Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, Mustafa Abak, Mehmet Umut Tuncer, Duygu Göğde, Murat Gün ve Mehmet Arkun vatandaşlarla bir araya geldi. Büyük sevgi gösterileriyle karşılanan milletvekili adayları 14 Mayıs’ta Türkiye’nin yeni bir yüzyıla kapılarını açacağını söyleyerek destek istedi. 

“BİZ SADECE MİLLETİMİZİ TANIRIZ”

Bozdoğan, Nazilli, Kuyucak, Karacasu ve Buharkent’i kapsayan seçim çalışmalarında vatandaşın gözündeki ışığı gördüklerini ifade eden AK Parti aydın il başkanı Gökhan Ökten, “Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle, ‘milletin üstünde başka bir güç tanımıyoruz’. Bundan 73 yıl önce millet ne dediyse, 14 Mayıs’ta da o olacak. Türkiye’de artık vesayet odaklarının ve bir avuç imtiyazlı zümrenin değil, milletin dediği olacak. 21 yıldır aynı inanç ve kararlıkla hedefe emin adımlarla ilerliyoruz. Hedef 2053, hedef 2071, hedef Türkiye yüzyılı” diyerek, sözlerini AK Kadroların 14 Mayıs’ta destan yazacağını belirterek tamamladı.