FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kuleli, "İ.D. tahliye edilse beni öldürürdü" dedi. 


Aydın 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına başlanan İ.D.,  eski eşinin kendisini aldattığını iddia etti ve olayın oluş şeklini anlattı. 
İlke Kuleli ise kendisine yönelik iddiaları kabul etmedi.
Şüpheli İ.D.'nin tutukluluk halinin devamına karar verildi. 
Duruşma sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İlke Kuleli, sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi. Kuleli, "Sağ elimi hiç kullanamıyorum. Sol elimi kısmen kullanıyorum. Kişisel ihtiyaçlarımı gidermek için ailemden destek alıyorum. Tedavi sürecim devam ediyor. Üçüncü kez elimden  ameliyat olacağım" dedi. 
Mahkemenin kararını da değerlendiren Kuleli, "Tutukluluk halinin devamına karar verildi. Can güvenliğimin olmadığını düşünüyorum. Tahliye edilse beni öldürürdü. Cezalandırılmasını istiyorum" diye konuştu. 

OLAY

Olay, geçen Ocak ayında İncirliova'da meydana geldi. İlke Kuleli'nin 27 Ocak'ta boşandığı eski eşi İ.D. karardan 3 gün sonra Kuleli'nin çalıştığı iş yerine gitti ve eski eşine balta ile saldırdı. Saldırıda Kuleli'nin 4 parmağı koptu ve serçe parmağı kesildi. Mağdur kadının kopan parmakları ameliyatla dikildi. Yaşananların ardından İ.D. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

şi