Ülkü Ocakları Aydın eski İl Başkanı Tayfun Şan  Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’ı ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Aydın eski İl Başkanı Tayfun Şan, geçmiş yıllarda Ülkü Ocakları’nda görev alan başkan ve yöneticilerle birlikte MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve yönetimini ziyaret etti. MHP Aydın İl binasındaki ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Ülkü Ocakları Aydın eski İl Başkanı Tayfun Şan ve beraberindeki heyet, MHP Aydın İl Yönetimi’ne desteğini iletti.

Aydın'da bir kişi hastane otoparkında ölü bulundu Aydın'da bir kişi hastane otoparkında ölü bulundu

“TÜM BENLİĞİMİZLE HİZMET ETMEYE HAZIRIZ”

Ülkü Ocakları Aydın eski İl Başkanı Tayfun Şan, “Geçtiğimiz hafta kurumumuza ziyarette bulunan Aydın Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Sayın Haluk Alıcık’a, yine bu davanın yılmaz neferleri, her daim davanın savunucuları, adamın adamı değil, davanın adamı olan, kendi şahsi çıkarlarını değil davanın geleceğini düşünen buna göre hareket eden yol arkadaşlarımızla birlikte iade-i ziyarette bulunduk. Güler yüzleri, misafirperverlikleri ve samimiyetlerinden ötürü şahsım arkadaşlarım adına MHP İl Başkanımız Haluk Alıcık’a teşekkür ediyorum. Biz hep liderin gösterdiği yerdeyiz ve buradayız. Yaklaşan seçim sürecinde tüm benliğimizle hizmet etmeye hazırız.” ifadelerini kullandı.