Efeler'de Başkanvekilleri ve Encümen Üyeleri belli oldu Efeler'de Başkanvekilleri ve Encümen Üyeleri belli oldu

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Her gün dağ tepe demeden ilçeyi gezen Ergüler “1 Nisan itibariyle Nazilli’ye hizmet yağacak. Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışarak, güçlü iktidar, güçlü belediyecilik örneği ortaya koyacağız” dedi.

Nazilli’de üst üste 3 dönem belediye başkanlığı yapan tek isim olan Esat Ergüler, seçim çalışmaları kapsamında ilçeyi mahalle mahalle köy köy dolaşıyor.
Sabahın erken saatlerinden gece yarılarına kadar sokaklarda olan ve halkın nabzını tutan Ergüler, 31 Mart seçimlerinin Nazilli’nin kaderini değiştireceğini söyledi.  
O mahalle senin, bu mahalle benim diyerek ilçeyi arşınlayan Efsane Başkan, halktan yoğun ilgi görürken istekleri dinliyor, tek tek not alıyor. 
NAZİLLİ HİZMETE DOYACAK 
“Genç, yaşlı, çocuk, kadın erkek, işçi, esnaf, özetle, Nazilli’de yaşayan herkes yeni dönemde hizmete doyacak” diyen Ergüler, 31 Mart sonrasında Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışan bir Nazilli Belediyesi olacağını vurguladı. 
Ergüler, “Büyükşehir ile birlikte Nazilli’ye hizmet yağdıracağız. Aydın’ın en büyük ikinci ilçesi olan Nazillimiz güçlü iktidar, güçlü belediyecilik anlayışının meyvelerini yiyecek. Nazilli Türkiye'de parmakla gösterilen bir yaşam merkezi olacak” dedi. 
Görev yaptığı süre boyunca Ege’nin en başarılı belediye başkanı seçilen Ergüler’in çalışmalarını unutmadıklarını belirten Nazillililer ise hizmet belediyeciliğinin geri dönmesini dört gözle bekliyor.
1994- 2007 yılları arasında Ergüler tarafından ilçeye kazandırılan eserlerin hala konuşulduğunu, o dönem kesintiye uğramamış olsaydı Nazilli’nin şaha kalkmış olacağını söyleyen vatandaşlar “Şimdi o dönemin devamı gelmeli“ diyor.