FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aydın'da pikap takla attı, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Aydın'da pikap takla attı, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı

Cumhur İttifakı’nın Nazilli Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler, mahalle mahalle gezerek vatandaşla bir araya geliyor.

1994 ve 2007 yılları arasında yaptığı hizmetlerle Nazilli’ye altın çağını yaşatan AK Partili Esat Ergüler, adaylığı açıklandığı ilk günden bu yana, ilçede büyük heyecan ve beklentiye neden oldu.

Her gittiği yerde vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Efsane Başkan, Yaylapınar ve Çobanlar Mahallesi’ni ziyaret etti.

Vatandaşın şikayetlerini dinleyen Ergüler, yapacaklarını anlattı.

AK Partili başkan adayı, seçilmesi halinde, vatandaşlardan gelecek talepleri dikkate alıp bunları hayata geçireceklerini kaydetti.

“NAZİLLİ GIPTAYLA BAKILIYORDU”

Esat Ergüler, belediye başkanlığı yaptığı dönemde Nazilli’ye gıptayla bakıldığını kaydederek, “Şehirlerarası otobüs terminali yaptığımızda Denizli ve Aydın’da yoktu. Bizi vatandaş terminalimizle değerlendiriyordu. Günde 150-200 otobüs giriyordu. 3 bin kişi o hizmetimizle değerlendiriyordu. 10 yıldır büyükşehir sistemiyle yönetiliyoruz. Biz Aydın olarak şimdi Denizli’ye gıptayla bakıyoruz. Denizli uçtu gitti biz yaya kaldık” dedi.

DOĞRU TERCİH ÇOK ÖNEMLİ

Yerel seçimin dinamiklerinin farklı olduğunun altını çizen Esat Ergüler, belediye başkanının şehrin kaderini değiştirecek isim olduğunu anlattı.

Ergüler, “Bu anlamda doğru tercih çok önemli. Siyasette milletvekili genel başkan ne derse elini kaldırır oyunu verir geçer. Belediye başkanlığı farklı bir şey. Başkanın becerisine bağlı. Bu genel seçim değil. Genel seçimde beğendiğiniz partiye oy verirsiniz. Yerel seçimde ise hizmet yapacak isme oy vermeniz lazım” diye konuştu.