AK Parti’nin Nazilli Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler, Yunus Emre Parkı’nda Aydın Otizm Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Nazilli Şube Temsilciliği ile bir araya geldi. Esat Ergüler, okul sorunu yaşayan ailelere destek olacağını söyledi. 

Derneğin Nazilli Temsilcisi Sema Üzel, otizmli çocukların eğitimi için Sevindikli Mahallesi’nde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı’na ait ilkokulun tadilatını talep etti. Esat Ergüler ise okulun tadilatını üstleneceğini açıkladı. 

Aydın Ticaret Odası'ndan Başkan Çerçioğlu'na ziyaret Aydın Ticaret Odası'ndan Başkan Çerçioğlu'na ziyaret

MASRAFLARI ÜSTLENDİ

Dernek üyelerinin istediği şekilde binanın tadilat edileceği sözünü veren Esat Ergüler, “İlçe Başkanı Volkan Beyazıt inşaatını ben de finansını üstleniyorum. Benim taahhüttüm şimdi başlıyor. Belediye başkanı olduktan sonra değil. Esat Ergüler olarak masrafları üstleniyorum. Hemen bağış yapılması gerekiyorsa bağış da yapıyorum. Ben laf değil neticeye gitmek istiyorum. Belediye başkanı olsam da olmasam da orayı yaptıracağım. Buradaki anneler benim için çok kıymetli. 1 torunumun dikkat eksikliği var 5 yıldır İzmir’e gidip geliyoruz. Ne çektiğinizi çok iyi biliyorum” dedi.