FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhur İttifakı'nın Nazilli adayı Esat Ergüler, sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. 7'den 70'e herkesin sevgisini kazanan Esat Ergüler, Nazilli’nin beklediği bir aday oldu. Adı açıklandığı zamandan bu yana mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Ergüler, hedefine emin adımlarla ilerliyor.

TÜM PROJELERİ HAZIR

Esat Ergüler, gittiği her mahallede coşkuyla karşılandı. Ergüler, sırasıyla Apaklar, Çatak, Yukarı Örencik ve Aşağı Örencik Mahallesi’nde kendini bekleyen vatandaşlara seslendi. Kamu kaynaklarının doğru kullanılacağını söyleyen AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı, 13 yıllık  başkanlığı sürecinde birçok projede imzasının bulunduğunu ve bu eserlerin yapacaklarının teminatı olduğunu söyledi. Amacının hizmet etmek olduğunu söyleyen Esat Ergüler, tüm plan ve projesinin hazır olduğunu aktardı.

“1 NİSAN’DA KONTAĞI ÇEVİRECEĞİZ”

CHP'Lİ Dinç'ten Gökhan Ökten'e: "Siz daha çok üzüleceksiniz" CHP'Lİ Dinç'ten Gökhan Ökten'e: "Siz daha çok üzüleceksiniz"

Esat Ergüler, 1 Nisan sabahından itibaren kolları sıvayacaklarını da kaydederek, “Ne yapacağımızı biliyoruz. Belediyeyi nasıl yönetmemiz gerektiğini biliyoruz. 1 Nisan’dan itibaren kontağı çevirip çalışmaya başlayacağız. Nazilli'de vites yükselteceğiz. İdarecilik ve bütçeyi yönetme tecrübemiz var. Bu paralar bizim değil, sizin paralarınız.” diye konuştu. Ergüler, hazırladığı projeleri önümüzdeki günlerde düzenleyeceği lansmanla kamuoyuna duyuracak.

SAVAŞ’A DESTEK İSTEDİ

Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde ise Mustafa Savaş’a destek istedi. Ergüler, Büyükşehir, hükümet ve ilçe belediyesinin bir araya geldiğinde Nazilli’nin daha çok hizmet alabileceğinin altını çizdi.