banner47

Özel Aydın İlgi Anaokulundan erken kayıt ve yaz okulu avantajları

Aydın’ın Efeler ilçesindeki Mimar Sinan Mahallesi’nde üç yıldır kaliteli eğitimiyle faaliyetlerine devam eden Özel Aydın İlgi Anaokulu yeni dönem kayıtlarına başladı. 

Özel Aydın İlgi Anaokulundan erken kayıt ve yaz okulu avantajları
banner68
HABERİN GALERİSİ
Haberin Galerisi

Haberin Galerisi

Avantajlı ücret ve çeşitli ödeme imkanları sunan Özel Aydın İlgi Anaokulu Müdür Ceyda Çetinkaya, “Sınırlı sayıdaki kontenjanlardan ve imkanlardan faydalanmak için tüm velileri okula bekliyoruz. Yaz okulumuz Temmuz-Ağustos ayları arasında da devam edecektir” dedi.
Çetinkaya, “Çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, yaratıcılığı destekleyen aktif eğitim anlayışını önemseyen  bir kurum olarak Aydınımıza hizmet vermeye devam edecektir” diye konuştu.
“VATANINA MİLLETİNE SAYGILI NESİLLER YETİŞTİRMEK AMACINDAYIZ”
Amaçlarının bağımsız, kendi ayakları üstünde durabilen, yaşam boyu öğrenen ve öğrenme şevkine sahip çocuklar yetiştirebilmek için sevgi dolu, besleyici, özgür ancak disiplinli bir ortam oluşturmak olduğunu belirten İlgi Anaokulu Kurucusu Levent Dönmez, “Vatanına, milletine, bayrağına saygılı, manevi değerlere sahip, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında yetişen nesiller yetiştirmek amacındayız. Mutlu Sağlıklı ve başarılı nesiller yetiştirilmesine vesile olabilmek anlamında, eğitimin ilk basamağı olan ve öneminin bilincinde olduğumuz, anaokulumuzu sevgi, saygı, güven ve mutluluk çerçevesinde Aydın halkımıza sunabilmenin gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER