banner47

Aydem Perakende, Ege'nin en iyi işverenleri kategorisinde birinciliğe layık görüldü

Aydem Perakende, Ege'nin en iyi işverenleri kategorisinde birinciliğe layık görüldü
banner68
banner108

İSTANBUL (AA) - Aydem Perakende Great Place To Work® Enstitüsü'nün yürüttüğü programda "Ege'nin En İyi İşverenleri" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Şirketten konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Aydem Perakende, Great Place To Work®​​​​​​​ Enstitisü tarafından 250 ve üstü çalışanı olan şirketler arasında Ege Bölgesi'nin en iyi işvereni seçildi.

Aydem Perakende Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, konuya ilişkin değerlendirmesinde, "Çalışma arkadaşlarımız için aldığımız her karar, yaptığımız her bir yeni uygulama bizlere sürdürülebilir bir büyüme ve başarı olarak geri dönüyor. Bağımsız ve saygın bir kurum olan Great Place To Work® Enstitüsü tarafından yapılan anket ve araştırmalar sonucunda sırasıyla aldığımız başarılar, doğru yolda olduğumuzu net olarak gösteriyor. Sektörümüzde ve Ege Bölgesi’nde öncü konumda olmamızı sağlayan ve her defasında yükselen bir ivmeyle devam eden başarılarımızın asıl kaynağı; yarattığımız güçlü kurum kültürümüzün ve yenilikçi çalışma politikalarımızın değerli çalışma arkadaşlarımız tarafından özveriyle benimsenerek sahiplenilmesi." ifadelerini kullandı.

Demirağ, iş yaşamında yeni bir vizyona geçilmesine neden olan salgına rağmen bu unvanı kazanmaktan mutluluk duyduklarını belirterek ,"Başarılarımızı sürdürülebilir kılarak her bir çalışanımız için mükemmel bir iş yeri yaratma çabamızı daha da büyük bir istekle devam ettireceğiz. Önümüzdeki dönemde Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde nitelikli insan kaynağı yatırımlarımızı sürdürerek sektörümüze ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER