Efeler Belediyesi ile ADÜ Tıp Fakültesi arasında imzalanan eğitim iş birliği protokolü gereğince, ADÜ Tıp Fakültesi’nde eğitim gören son sınıf öğrencileri, Efeler Belediyesi’ni ziyaret etti. Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Eralp Atay, belediye birimlerinin görevleri ile halk sağlığı, iş yeri hekimliği, iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları hakkında bilgi verdi.

BAŞKAN ATAY: “SİZE İHTİYACIMIZ VAR”

Daha sonra gençlerle bir araya gelen Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, doktorların ve sağlık çalışanlarının çok kıymetli olduklarını ifade etti. Başkan Atay konuşmasını şu sözlerle sürdürdü, “Sizlere haksızlık yapıldığını biliyorum. Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir ortamı hep birlikte sağlamalıyız. Hep birlikte mutlu bir toplum için mücadele etmeliyiz.  Toplumu yönlendirecek olan kişiler sizlersiniz. Bu hedeflere ulaşabilmek için sizin gibi aydın insanlara ihtiyacımız var. Bizi yalnız bırakmayın.”

Başkan Kıvrak: Özgür basın, güçlü demokrasinin temel taşıdır Başkan Kıvrak: Özgür basın, güçlü demokrasinin temel taşıdır

Editör: Meltem Danışman