FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

AK Parti 27.Dönem 8. sıra milletvekili adayı olan ve Nazilli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevinden istifa eden Dr. Yasemi Sarıçiçek, AK Parti Nazilli İlçe binası önünde düzenlediği basın toplantısında AK Parti milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Sarıçiçek Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşları rahmetle andı, yaralılara acil şifalar diledi.

“DEVLETİMİ BÜYÜTMEZSEM, NAMERDİM”

Nazillili arıcı bir babanın evladı olduğunu hatırlatan ve eğitim hayatını burslu olarak geçirdiğini belirten Sarıçiçek, “Devletimizin ve milletimizin bize sağladığı katkıyla bugünlere geldik. Ben her gün o defter ve kitapların başına geçtiğimde kendime şu sözü verdim. Beni büyüten devletimi ben de büyütmezsem, namerdim.” dedi.

Sarıçiçek, milletvekili adayı olduktan sonra El-Bab’da bir yıl askerlik vazifesini yaptığını, Bozdoğan ve Nazilli Devlet Hastanelerinde önemli hizmetlerde bulunduğu anlattı.

“TELEFONUNUZUN BİR UCUNDA OLACAĞIM”

Sarıçiçek sözlerini şöyle noktaladı:

''Rabbim milletvekilliğini nasip ederse, inşallah Nazilli’mize, Aydın’ımıza, bölgemize ve ülkemize sanayide, tarımda ve birçok alanda hizmet sunmak için ben telefonunuzun bir ucunda olacağım. Sizin fikir ve düşüncelerinizi önemseyeceğim. Bunun burada sözünü veriyorum. Buraya gelen arkadaşlarımız da biliyor ki, ben sözümü tutarım.”

Sarıçiçek de basın toplantısına katılanlardan 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçeceklerinin sözünü aldı.