Didim’de kıyı temizliği çalışması gerçekleştirildi Didim’de kıyı temizliği çalışması gerçekleştirildi

Hasan Dinçer, hem Pazar esnafının hem de alışveriş yapan vatandaşların beklentileri ve sorunlarını dinledi. Fatih Mahallesi muhtarı Yıldız Karadaş Taşçıoğlu ile de görüşen Hasan Dinçer, mahallenin sorunlarını yapılanları ve ihtiyaç duyulan talepleri ilk ağızdan duyma fırsatı buldu. 

Demokrat Parti Efeler Belediye başkanı Hasan Dinçer’e gerek Pazar esnafı, gerekse vatandaşlar tarafından aktarılan sorunlar; Pazar yeri etrafındaki trafik, kapalı alanın yetersiz oluşu, yağmurlu havalarda suyun pazarın içerisinden özellikle de dışarıda kalan kısımlardan geçmesi. 

Alışveriş yapan vatandaşlar mahallelerindeki sorunları Hasan Dinçer’e aktarırken pahalılıktan dert yandılar. Hasan Dinçer, Demokrat Parti Efeler adayı olarak vatandaşlardan destek isterken eski Demokratlar ve vatandaşlar yeni bir yüzün, bir inşaat mühendisinin aday olmasından memnuniyet duyduklarını belirttiler. 

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer; "Pazar ziyaretlerinde Efeler ilçemiz için hazırladığımız projelerde bize çok önemli veriler sağlıyor. Şunu bir defa daha gördük hayat pahalılığı vatandaşlarımızı çok zorluyor. Gittiğimiz her yerde çok sıcak ve samimi bir şeklide karşılanıyoruz. Bu bize güç veriyor. Demokrat Parti ve Efeler Belediye Başkan Adayı olarak çok çalışacağız ve vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirebilecek sonucu alacağız" diye konuştu.