Geçtiğimiz hafta Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a bir restoranda beyzbol sopaları ve demir çubuklarla saldırı düzenlenmişti. Saldırının ardından Başkan Atabay Didim’de bir hastanede tedavi altına alınmıştı.

Rant çeteleri ile mücadelesi sonucu saldırıya uğrayan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a Türkiye’nin her yerinden destekler gelmeye devam ederken, bir destek de Disk / Genel-İş Sendikası’ndan geldi.

DİSK / Genel-İş Sendikası Muğla Şube Başkanı Uzay Kocabaş ve Didim Belediyesi temsilcileri, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ı Didim Belediyesi’nde ziyaret etti. Başkan Atabay’a yapılan haince saldırıyı kınayan ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan sendika temsilcileri, her zaman Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın yanında olduklarını belirttiler.

ATABAY’DAN TEŞEKKÜR

Didimliler tiyatro dolu bir hafta sonunu geride bıraktı Didimliler tiyatro dolu bir hafta sonunu geride bıraktı

Geçtiğimiz hafta bir saldırı ile karşı karşıya kaldıklarını belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Rant çetelerine karşı mücadelemiz sonucunda saldırıya uğradık. Ne yaparlarsa yapsınlar Didim halkının hakkını kimseye yedirmeyeceğim. Ziyaretlerinizden ve güzel dileklerinizden dolayı DİSK / Genel-İş Sendikası Muğla Şube Başkanımız Uzay Kocabaş ve Didim Belediyesi temsilcilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.