Cebrail Tunç, "Türkiye'ye değer katacak olan bu projede Başkanımız Ahmet Deniz Atabay ile çalışmaktan dolayı mutluyuz, kendisine ne kadar teşekkür etsek az" dedi. 

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın seçim vaatleri arasında yer alan, açılmasıyla yalnızca Didim değil bölge turizmine değer katacak olan, kültür ve sanat etkinliklerinin yeni merkezi haline gelecek Didim Amfi Tiyatro, 23 Haziran Perşembe günü görkemli bir tören ile açılacak. Törene, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak.

Didim'e ve kent turizmine değer katacak olan dev projenin açılmasına sayılı günler kala Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'a övgüler yağmaya devam ediyor. Didimli vatandaşlar, çeşitli platformlardan yayınladıkları mesajlar ile Başkan Atabay'a teşekkür ederken bir övgü de Didim Amfi Tiyatro'nun üstlenici firma sahibi Cebrail Tunç'tan geldi.

"ÜLKEMİZE DEĞER KATAN BU PROJEDE BAŞKAN ATABAY İLE ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ"

Türkiye'nin dört bir yanında çeşitli projelere imza atan Tunç, Didim Amfi Tiyatro'nun mimarı Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu, Türkiye'ye değer katacak projede katkısı bulunduğu için gurur duyduğunu söyledi. Tunç, "Yalnızca Didim'e değil Türkiye turizmine büyük katkı sağlayacak bu projede çalışmaktan gurur duyuyoruz. Projeleri ile Didim'i her geçen gün daha yaşanılabilir bir kent haline getiren Sayın Didim Belediye Başkanımız Ahmet Deniz Atabay ile çalıştığımız için mutluluk duyuyoruz. Projenin ilk kazmasının vurulduğu günden bu yana yaratıcısı olduğu bu projeye sahip çıkarak her aşamasında burada oldu. Didim'e değer katacak bu proje nedeniyle kendisine ne kadar teşekkür etsek az" dedi.

"BU BÜYÜK PROJENİN MİMARI BAŞKAN ATABAY'A NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZ"

Nesiller boyunca Didim'de kalacak olan Didim Amfi Tiyatro'nun yalnızca bugünün değil yarınların da vizyon projesi olacağını söyleyen Tunç, "İnşaatın başlangıcında firmamıza güvenerek bize destek veren Didim Belediye Başkanımız Ahmet Deniz Atabay'a, yapım süreci içerisinde her an yanımızda olan Didim Belediyesi personellerine ve sabırlar dan dolayı Didim halkına teşekkür ederiz. Böyle büyük bir projede yer almak bizler için bir onurdur. Nihayet Didim Amfi Tiyatro projesini gece gündüz çalışarak bitim aşamasına getirdik. Önümüzdeki hafta açılışı yapacağız. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılımı ile açılışı taçlandıracak.


İnanıyorum ki çocuklarımıza, torunlarımıza ve hatta onlardan sonra nesillere bırakacağımız, içinde yer aldığımız için anlatırken gururlanacağımız Didim Amfi Tiyatro projesi bizi heyecanlandırdığı kadar Didim halkını da heyecanlandırıyor. Bu dev projenin en büyük destekçisi, mimarı Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'a tekrar teşekkür ederiz" diye konuştu.

DİDİM-5