FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Çine’ye yeni uzman doktor göreve başladı Çine’ye yeni uzman doktor göreve başladı

İş insanı Bünyamin Karhan’a ait Didim Aktif Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, görkemli bir törenle açıldı.
Son teknoloji diş tedavisi yöntemleri ve modern donanımıyla öne çıkan Aktif Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışında iş ve siyaset dünyası bir araya geldi.
Efeler Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda hizmete başlayan polikliniğin açılışınaElazığ Baskil Belediye Başkanı Avukat İhsan Akmurat, Didim Garnizon Komutanı Ali Saçan, Didim Belediyesi Başkan Vekili Sinan Yalçın, Didim Belediye Başkan Yardımcıları Metin Başer, Yusuf Deveci ve Zeynel Şener, Belediye meclis üyeleri Gül Ülker, Ali Çağlar ve Mustafa Yarmacı, AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, SGK İl Müdürü Zeynep Yılmaz, İşkur İl Müdürü Rahmi Terzi, DİGİAD Başkanı Serhat Cengiz, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, Didim Belediyespor Başkanı Murat Küçüker, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.
Kurdele kesilmesinin ardından Didim Aktif Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmete başladı. 
HANGİ TEDAVİLER UYGULANACAK?
Aktif Ağız Diş Sağlığı Kliniği, implant, estetik diş hekimliği, ortodonti, pedodonti, periodontoloji, kanal tedavisi, diş beyazlatma gibi birçok alanda hizmet sunacak. Tedavi sürecinde kullanılan tüm malzemeler, uluslararası standartlara uygun olarak seçilip, sterilize ediliyor.
Klinik, dijital röntgen, ağız içi kamera, diş beyazlatma lambası, sterilizasyon cihazları gibi son teknoloji cihazlarla donatılmıştır. Bu sayede hastalara en güncel ve etkili tedavi yöntemleri sunuluyor.