Osman Gökmen'den Aytekin Kaya'nın danışmanına tehdit Osman Gökmen'den Aytekin Kaya'nın danışmanına tehdit

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Levent Polat, 5 Kasım Kurultayında değişimcilere destek verdiğini ve yeni yönetime inandığını belirterek, 4 ay boyunca aday adaylığı için çalıştığını hatırlattı.

 Adayların anketler, parti örgütünün ve milletvekillerinin görüşleri doğrultusunda belirleneceğine yönelik açıklamalara rağmen aday belirleme sürecinde bu koşulların dikkate alınmadığını savunan Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Başta belediye başkanlığı adaylık atamaları olmak üzere, göreve gelen yeni CHP yönetiminin değişimden kastettiği ve son dört ayda gösterdiği yönetim anlayışını doğru ve başarılı bulmuyorum.  
Halkının, örgütünün tercihini dikkate almayan, tamamen kişisel ilişkiler ve tercihler üzerinden sergilenen bir yönetim anlayışının “Asıl Olan Partidir” gerekçesiyle arkasında durmak benim doğru bulduğum bir anlayış değildir. Asıl olan; dürüst, şeffaf, adil ve halkın tercihine değer veren bir yönetim anlayışıdır.
Baba ocağım Cumhuriyet Halk Partisinin bir an önce kendi kuruluş felsefesine uygun bir anlayışa kavuşması dileğiyle 22.02.2024 tarihi itibariyle parti üyeliğimden istifa etmiş bulunmaktayım.
Ben Didim halkına görev makam unvan ne olursa olsun hizmet etmeye devam edeceğim. Bu amaçla 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için bugünden itibaren sokaklarda Memleket Partisi 1’inci Sıra Meclis Üyesi Adayı olarak Didim halkına projelerimi ve nasıl bir belediyecilik anlayışını Didim’de hayata geçireceğimizi ve bunu nasıl başarabileceğimizi anlatmaya devam edeceğim."