İçinde Kadınlar kıraathanesi, 2 adet Fitness salonu, basket sahası, bir adet kafeterya kadın ve erkek tuvaletleri ile spor yürüyüş alanları, oturma bankları ve gece için aydınlatma direkleri bulunan park  dört bin metrekareden oluşuyor.

Didim'de "Genç Şefler Yemek Yarışması" düzenlendi Didim'de "Genç Şefler Yemek Yarışması" düzenlendi

Kadınlar kıraathanesi projeleri hakkında bilgi veren Muhtar Karhan, " Bu düşüncemi Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ile paylaştım, olumlu karşıladı, ve her tür desteği vereceğini de belirtti. Park içerisinde sadece kadınlarımıza yönelik bir kıraathane olacaktır. Yani okuma salonunuz, sosyalleşme alanınız, kadınlarımızın uğrak yeri ve buluşma noktası olacak. Kadınlarımız bazen buluşma günlerini burada yaparken, sohbetlerin yanında, çay ve kahve içerek dinlenebilecekler. Kıraathanemize sadece Denizköy değil Didim de dahil olmak üzere tüm çevre halkımızı bekliyoruz. Yapımı devam eden parkımız öyle sanıyorum 20 gün içerinde bitecek ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun da katılımıyla açılışı yapılacaktır. Şimdiden Kadınlar Kıraathanemiz de hayırlı olsun"

Karhan Yapılacak park ve Kadın Kıraathanesiyle ilgili olarak da  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na  verdiği desteklerden dolayı sonsuz teşekkürlerini iletti.