Aydın'da bıçaklı kavgada 2 kişi yaralandı Aydın'da bıçaklı kavgada 2 kişi yaralandı

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Demokrat Parti İl Kadın Kolları Başkanı Neriman Arat koordinatörlüğünde, Efeler ilçe kadın kolları başkanı Nilüfer Uysal yönetiminde Zehra Tıltay, Pervin Topuz, Gülser Gürses, Leyla Sezer, Hamide Doğan, Ülkü Yıldırım, Suna Kuş Moran, Gülten Okay, Nesrin Aşçı, Hafise Vural’dan oluşan kadroyla Efeler’de sokak sokak, ev ev ziyaretlerde bulunarak Demokrat Parti adaylarını tanıtıp adayların selamını iletiyorlar ve desteklerini istiyorlar.
Demokrat Parti İl Kadın Kolları Başkanı Neriman Arat; 
"Kadın kollarımız seçim çalışmaları için bir araya geldi. Arkadaşlarımıza haber verdikten hemen sonra organize olduk ve çalışmalara başladık. Kendilerine teşekkür ediyorum. İl genelinde adaylarımız desteklemek için kadın kolları olarak çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” dedi.
İlçe Kadın Kollar Başkanı Nilüfer Uysal;
“İlçe kadın kollarımızdaki arkadaşlarımız ile Efeler ilçemizi karış karış gezerek çalışıyoruz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz. Önümüzdeki günlerde çalışmalarımız daha da yoğunlaşacak. İnşallah hepimiz bu çabalarımızın karşılığını belediye başkanlığını kazanarak alacağız ve ilçemize, Aydınımıza, ülkemize güzel hizmetler etmesine vesile olacağız” dedi.