Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın'a geleceği yeni tarih, 15 Ocak olarak belirlendi. AK Parti Aydın İl Başkan Yardımcısı Uygur Çetin, Erdoğan'ın 15 Ocak'ta Aydın'a geleceğini açıkladı.

Program henüz kesinleşmedi ancak tüm hazırlıklar 15 Ocak'a göre yapılıyor. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Aralık Cumartesi günü Aydın’a gelmesi planlanmış ancak daha sonra program iptal edilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Aydın ziyareti için yeni tarih belli oldu. 
Erdoğan’ın 15 Ocak'ta Aydın'a geleceği, Çakırbeyli’de yapımı tamamlanan Adnan Menderes Demokrasi Müzesi ve kentteki diğer yatırımların toplu açılışını gerçekleştireceği öğrenildi.
Erdoğan’ın ayrıca, Çine Organize Sanayi Bölgesi’nde Bien Seramik Fabrikası ile Söke Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Kipaş Kağıt Fabrikası’nın da açılış törenlerine katılacağı belirtildi.

Atay: Benim nereden geldiğim, durduğum yer bellidir Atay: Benim nereden geldiğim, durduğum yer bellidir

AK Parti Aydın İl Başkan Yardımcısı Uygur Çetin de Efeler Mahallesi Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında sosyal medyadan yaptığı açıklamada, toplantıda Erdoğan'ın 15 Ocak'ta Aydın'ı ziyaret edeceğini açıkladı. 
Çetin, "Cumhurbaşkanımızın 15 Ocak'ta ilimizi ziyaretleri ve sandık bazlı çalışma sistemi üzerinde istişarede bulunduk" dedi. 
Kentte 15 Ocak tarihi için hazırlıklar yapılırken, önümüzdeki günlerde kesinleştirilecek olan program Cumhurbaşkanlığı tarafından kesinleşmesinin ardından duyurulacak.