Aydın'da tarlada devrilen traktörün altında kalan sürücü öldü Aydın'da tarlada devrilen traktörün altında kalan sürücü öldü


Vatandaşların Marsias lezzetlerine yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, 3 Haziran Pazartesi gününden (bugün) itibaren merkezin akşam saat 22.00'ye kadar hizmet vereceğini belirtti. Paşa böreği, mantı, sini böreği, yuvarlama ve keşkek gibi Çine’nin eşsiz yöresel lezzetlerini vatandaşlarla buluşturan Marsias Kadınları Üretim Merkezi, artık akşamları da misafirlerini ağırlayacak. Ayrıca haftanın her günü kızartma, mantı ve bazlama tost da konukların tüketimine sunulacak.

ÖN SİPARİŞ DE ALINIYOR
Çineli hemşehrilerin öğle yemeklerinde, arkadaş buluşmalarında, gün ve çeşitli toplantılarında sıklıkla tercih ettiği Marsias Kadınları Restoranı rezervasyon ve ön sipariş de alıyor. Titizlikle hazırlanan lezzetleri yerinde tatmak isteyen vatandaşlar, Marsias Kadınları Üretim Merkezi’ni 0545 445 10 13 numaralı telefondan arayarak rezervasyon yaptırabiliyor.

“MİSAFİRLERİMİZ YÖRESEL LEZZETLERE YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR”
Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, yaptığı açıklamada, "Çine halkının ve ilçemize gelen misafirlerimizin yöresel lezzetlere olan ilgisi bizi mutlu ediyor. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak ve herkesin bu eşsiz tatlardan faydalanabilmesi için Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nin hizmet saatlerini genişlettik. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirmeye ve ihtiyaçlarına çözüm olmaya devam edeceğiz." dedi.

Editör: Meltem Danışman