Önceki dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Nazilli ilçe örgütüyle mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti'de İl Başkanı yarın belli olacak AK Parti'de İl Başkanı yarın belli olacak

Önceki akşam Nazilli'nin Arslanlı ve Sevindik mahallelerine yapılan ziyaretlerde mahalle muhtarları İbrahim Topçuoğlu ve Zeki Açık da hazır bulundu. Ziyarette vatandaşlar, mahallelerinde daha çok tarımla uğraştıklarını söylerken, artan girdi fiyatlarının işlerini yapamaz hale getirdiğini söyledi. Tarımın yoğun emekle yapıldığının altını çizen mahalleliler, tüm gayretlerine rağmen emeklerinin karşılığını alamamaktan yakındı.

Ali Çankır ve CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin ise mahallelilerle CHP iktidarındaki çözüm önerilerini anlattı. Aile sigortasıyla ailelerin, özellikle de kadınların yaşam koşullarının güvence altına alınacağını söyleyen Çankır, çiftçiye verilecek olan desteklerle de üreticilerin destekleneceğinin altını çizdi. Çankır, "Cumhuriyetin kurucu iradesinin baştacı ettiği çiftçilerimiz 20 yıldır maalesef ki artık üretemez duruma getirilmiştir. Dışa bağımlılığın dayatıldığı düzen sürdürülebilir değildir. Millet İttifakı iktidarında yeniden çiftçimizi baştacı edeceğiz" ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-01-22 at 14.54.09 (2)