FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

CHP iktidarında gençlere yönelik yapılacak çalışmaları anlatan Karakoz, “7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın huzur dolu günlere ulaşmasına çok az kaldı” dedi.

14 Mayıs Genel Seçimleri öncesi çalışmalarına hız veren, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar Aydın’ın dört bir yanında temaslarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Adayı Evrim Karakoz, Efeler ve Koçarlı’da vatandaşlar ile bir araya geldi. Karakoz’a çalışmalarında CHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Aytaç Toker, CHP İl Disiplin Kurulu Yöneticisi Orçun Akbulut, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç ve Yönetim Kurulu, CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, CHP Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın, CHP Aydın Milletvekili Adayı Ziya Yılmaz ve partililer eşlik etti.

Seçime sayılı günler kala CHP Efeler İlçe Örgütü tarafından gerçekleştirilen Sandık Güvenliği Eğitimi’ne katılan Karakoz, ardından Dalama Mahallesi’ne giderek pazar esnafı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Dalama’da yoğun ilgi ile karşılanan Karakoz’un bir sonraki durağı Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda kurulan Millet İttifakı seçim çadırına oldu.  Burada Cumhuriyet Halk Partili gençler ile çalışmalara katılan Karakoz, Gençlik Kolları yeleği giyerek vatandaşlara broşür dağıttı, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını iletti.

EVRİM ABİLERİ GENÇLERİN UMUDU OLDU

CHP Aydın Milletvekili Adayı Evrim Karakoz, Efeler ilçesinde vatandaşların yoğun olduğu Sevgiyolu, Sanat Sokağı ve Atatürk Kent Meydanı’nda gençler ile bir araya geldi. Havanın güzelliğini fırsat bilerek günlerini dışarıda geçiren Aydınlılar ile görüşen Karakoz, gençlerin sorun ve taleplerini dinledi, Millet İttifakı tarafından hazırlanan Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ni anlatarak CHP iktidarında gençler için yapılacak çalışmalara değindi. Gençler tarafından sevgi ve ilgi ile karşılanan Karakoz, “Bugün Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizi emanet ettiği, Türkiye Cumhuriyeti’nin 2’nci yüzyılının omuzları üzerinde yükseleceği gençlerimiz ile bir aradaydık. Gençlikleri ellerinden alınan, umutları söndürülen gençlerimiz için çok çalışmamız gerektiğini bir kez daha gördük. Torpilin son bulacağı, hak edenin hak ettiği görevi elde edeceği, başarıların karşılığının alınabileceği yarınlarımıza çok az kaldı.

Gençlerimize 14 Mayıs sonrasında, 13’üncü Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde yapılacak çalışmalardan bahsederken büyük mutluluk duydum. Gençlerimiz Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ni ilgiyle incelediklerini, ülkemizin aydınlık yarınlarına ışık tutacak olan çalışmaların hayata geçeceğinden emin olduğunu söylediler. Gençlerimiz geleceklerini kurtarmak, özgür ve mutlu bir ülkede yaşamak için 14 Mayıs’ta Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı, Millet İttifakını iktidar yapacak. Gençlerimize inancımız tam, ülkemize baharlar onların desteği ile gelecek” dedi.

Efeler ilçesinde ziyaretlerini tamamlamasının ardından Koçarlı’ya giden Karakoz, burada Mersinbelen Mahallesi’nde temaslarda bulundu. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılan Karakoz, vatandaşlara hayırlı Ramazanlar diledi ve tek tek ilgilenerek sohbet etti. Köy kıraathanesini ziyaret ederek mahalle halkıyla buluşan Karakoz, Çallı Mahallesi'ni de ziyaret etmesinin ardından ilçeden ayrılacak.