FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Aday Adayı Ecz. Ali Çankır, saha çalışmalarını sürdürüyor. Aydın'ın dört bir yanında vatandaşlar, partililer ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Çankır, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Genel Seçimler öncesi Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde yapılacak olan projeleri Aydınlılar ile paylaşıyor.

GENEL SEÇİM ÖNCESİ YOĞUN TEMPO

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylık açıklamasının ardından saha çalışmalarına hız veren Çankır'ın ilk ziyareti İncirliova ilçesine oldu. Burada CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman'ı ziyaret eden Çankır, ardından İYİ Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ile makamında bir araya geldi. Başkanlar ile gündem hakkında görüşme sağlayan Çankır'a ziyaretlerinde Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ulvi Yıldırım Karaman da eşlik etti.

Çankır, İncirliova'nın ardından partililerle görüşmek üzere Kuyucak ilçesine hareket etti. CHP Kuyucak İlçe Başkanlığı görevine getirilen Uğur Doğanca ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Çankır, Doğanca'ya hayırlı olsun dileklerini iletti ve partililerden seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İncirliova ve Kuyucak ilçelerinde ziyaretlerini tamamlayan Çankır'ın son durağı ise Nazilli ilçesine oldu. Burada ilk olarak Nazilli Alevi Kültür Derneği Başkanı Halit Civlez'i ziyaret eden Çankır, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında alevi vatandaşlara yönelik yapılacak olan çalışmalar hakkında Civlez'e bilgi vererek istişarelerde bulundu.

Çankır, Nazilli Alevi Kültür Derneği'nin ardından Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Şubesi'ne ziyarette bulundu. Dernek başkanlığı görevine seçilen Feyzullah Erkut ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çankır'a CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nilgün Aktaş, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Nazilli Belediyesi meclis üyeleri de eşlik etti.

"AYDINLIK YARINLARIMIZ İÇİN GELİYOR GELMEKTE OLAN"

Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan CHP Aydın Milletvekili Aday Adayı Ecz. Ali Çankır, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Genel Seçimler öncesi sahada ziyaretlerini sürdüreceklerini, Aydın'ın tüm ilçelerinde temaslarda bulunacaklarını belirterek, "Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen afetler hepimizi hüzne boğdu. On binlerce yurttaşımızın hayatını kaybettiği bu faciada yaralarımızı sarmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz, şehrimize gelen depremzedelerin yardımına koşuyor, ziyaretlerine gidiyor, ihtiyaçlarını gideriyoruz. Bir kez daha afetlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. Cumhurbaşkanı olmak için çıktığı yolda yanındayız. Bizler de kentimiz Aydın'ın dört bir yanında vatandaşlarımız ile buluşmaya, dertlerini ve taleplerini dinlemeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimize Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında yapılacak olan çalışmaları anlatıyor, istişarelerde bulunuyoruz. Ülkemizin Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıyla bir kez daha kavuşacağı 14 Mayıs'a kadar ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Bir kez daha söylüyoruz, geliyor gelmekte olan" dedi.

Editör: Meltem Danışman