CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir'in İl Başkan Yardımcısı Aytaç Toker'e hakaret etmesinin ardından CHP Aydın İl Kadın Kolları Örgütü Yönetim Kurulu üyesi Ferda Könteşlioğlu, istifa ettiğini açıkladı.

CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir'in İl Başkan Yardımcısı Aytaç Toker'e hakaret etmesinin yankıları sürerken İl Kadın Kolları'nda flaş bir istifa haberi geldi. CHP Aydın İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi, Ferda Könteşlioğlu istifa etti. 

Lui For Boutiqe hizmete açıldı Lui For Boutiqe hizmete açıldı

Könteşlioğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, "Bugüne kadar İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu’nda elimden gelen gayreti göstererek emek vermeye çalıştım. Fırsat bulduğum her zaman diliminde Kadın Kolları mücadelemi sürdürdüm. Tüm arkadaşlarıma güvendim ve tüm arkadaşlarıma da güven verdiğimi düşünüyorum. Ancak üzülerek öğrendim ki bugün, İl Kadın Kollarımızda ben ve bazı yönetici arkadaşlarımızın haberi olmadan bir toplantı düzenlenmiş. Ben bugüne kadar işimi, mesleğimi ayrı Kadın Kolları Yöneticiliğimi ayrı tuttum. İkisini hiç birbirine karıştırmadım. Ama bugün anladım ki bana güven duyulmuyormuş ya da ben yeterince güven verememişim. Bu sebeple Kadın Kolları Yönetim Kurulu’ndan istifa ediyorum. Umarım güvendiğiniz insanlarla yol alırsınız. Kolaylıklar dilerim." Dedi

chp-6