CHP Aydın Gençlik Kolları üyeleri “Güç Sende, Senin Elinde” çalışması kapsamında Aydın’da ilk defa oy kullanacak gençleri evlerinde ziyaret etmeye başladı.

Ziyaretin yanı sıra Gençlik Kolları üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Genç Seçmenlere hitaben yazdığı mektupları da gençlere iletti.

Çalışma kapsamında bilgi veren CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç şunlara değindi;

“CHP Gençlik Kolları Genel Merkezi’nin öncülüğünde başlatılan Güç Sende, Senin Elinde çalışmasının startını Aydın’dan verdik.

Tüm Türkiye’de 7 milyon, Aydın özelinde ise 50 bine yakın ilk defa oy kullanacak genç seçmen bulunuyor. Bizler bu çalışma kapsamında Genç Seçmen arkadaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek, Genel Başkanımızın mektubunu iletiyor ve genç arkadaşlarımızla sohbet ediyoruz.

Neyi kutluyorsunuz? Yaptığınız ihaneti mi? Neyi kutluyorsunuz? Yaptığınız ihaneti mi?

Hedefimiz seçime kadar, ilk defa oy kullanacak tüm seçmenleri ziyaret etmek ve ülkemizin içinde bulunduğu durumu konuşup desteklerini alabilmek.

Türkiye’de bir yandan ekonomi, bir yandan gelecek kaygısı, bir yandan özgürlük, demokrasi ve adalet duygusu kaygısı yaşanıyor. Biz gençler bu olumsuzluklardan en çok zarar gören kuşak olduk.

Genç arkadaşlarımızla birlikte ilk seçimde özgürlük ve demokrasinin hakim olduğu, işsizlik ve gelecek kaygısının yaşanmadığı, gençlerin geleceğe umutla bakacağı bir Türkiye için mücadele ediyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Gençlerin desteğiyle İktidar olup, ülkemize demokrasiyi hakim kılacağız.

Gençlik AKP’yi sandıkta gönderecek.” dedi.

CHP Aydın Gençlik Kolları son olarak bugün itibariyle başlattıkları çalışmayı Aydın’ın 17 ilçesinde yaygınlaştırıp, seçim startını başlattıklarını duyurdu.

WhatsApp Image 2022-11-03 at 20.06.07