banner47

Çerçioğlu: Bir an önce açıklasınlar

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP Aydın Milletvekilleri, Buharkent'e bağlı Feslek Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Çerçioğlu: Bir an önce açıklasınlar
banner68

Aydın Denizli Otoyolu yapımı kapsamında arazilerinin yok edildiğini ifade eden vatandaşlar, konuya ilişkin CHP heyetine bilgi verdi.

Vatandaşlar, bazı siyasetçilerin bu bölgede arazisi bulunduğu için kendi arazilerinin feda edildiğini öne sürdü.

Burada konuşma yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Eğer sizlerin söylediği gibiyse, burada, yukarıdaki yani 'üsttekilerin' arazileri için burada köylü vatandaşların arazileri bir şekilde yok ediliyorsa gerçekten yazıklar olsun. Bir an önce bunların cevabını versinler, açıklasınlar.

Eğer sizlerin söylediği gibiyse, burada, yukarıdaki yani üsttekilerin arazileri için köylü vatandaşlarımızın arazileri bir şekilde yok ediliyorsa gerçekten yazıklar olsun. Bir an önce bunların cevabını versinler açıklasınlar. Anasından, babasından kalmış malı mülkü var, tırnaklarıyla kazıyarak edinmiş, hakkını da vermiyorsun. Bir an önce AK Parti Milletvekilleri, AK Parti Buharkent Belediye Başkanı yada sorumlusu kimse bunun cevabını vermek zorundadır. Yerler niye değişti ? Bu araziler dediği gibi mi, değil mi ? dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2021, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER