Avukat Sezgin Çetin, Aydın Barosu'nun Ekim ayında yapılması planlanan olağan genel kurulunda yönetim kurulu üyeliğine yeninden aday olduğunu duyurdu.

Ekim ayında gerçekleştirilmesi planlanan Aydın Barosu Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu üyeliği için adaylık açıklamaları devam ediyor. Aydın Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Çetin, yaptığı adaylık açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Cumhuriyet ile yaşıt, demokrasinin, hukukun üstünlüğünün ve adalet yolunun yılmaz bekçisi olan Aydın Baromuzun bir ferdi olarak, teveccühlerinizle 2 dönemdir seçilmiş olduğum Aydın Barosu yönetim kurulu üyeliği görevimi, bugüne kadar onurla, gururla yerine getirmeye çalıştım.

Çerçioğlu Hayvan Bakım Merkezi’nde çocukları ağırladı Çerçioğlu Hayvan Bakım Merkezi’nde çocukları ağırladı

Halen baro başkan yardımcısı olarak görevimi sürdürmekle birlikte; baromuza, mesleğimize ve meslektaşlarımıza kendi fikirlerim, tecrübelerim ve tespitlerim doğrultusunda ve çok sesliliğe olan inancımla katkı sunmaya devam etmek üzere Aydın Barosu yönetim kurulu üyeliğine yeniden adayım.

Kazananın ve kaybedenin olmadığına inandığım seçim yarışında baro organlarına aday olan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyor ve şimdiden herkese başarılar diliyorum.