Aydın'da pikabın çarptığı motosikletteki 2 kişi yaralandı Aydın'da pikabın çarptığı motosikletteki 2 kişi yaralandı

Aydın’da sadıkların çoğunun açılmasıyla CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu için zafer kutlaması yapan binlerce kişi, Atatürk Kent Meydanı’nda toplandı. Kutlamalarda sahnede Büyükşehir Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu, Efeler Belediye Başkan adayı Anıl Yetişkin ve CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz konuşma yaptı. 
Konuşmasında Aydınlılara teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu, “Helal olsun Aydın. Çok teşekkürler Aydın. İyi ki varsınız. O kadar mutluyum ki hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tekrar bize güvendiğiniz için minnet duygularımı ifade ediyorum. Hiçbir zaman sizlerin başını öne eğdirmedim, eğdirmeyeceğiz de. Sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunu farkındayız. Çok teşekkür ediyoruz. Tüm gücümüzle çalışmaya söz veriyoruz. En büyük teşekkürüm bir kadın olarakUlu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e. Bugün burada sizlere hitap edebiliyorsam onun sayesindedir” diye konuştu. 
Çerçioğlu’nun partisinin Nazilli adayı Ertuğrul Tetik’in kutlamalarına katılmak için ilçeye doğru yola çıkacağı belirtildi.