Bu akşam 123.bölümü ile ekranlara gelecek olan Çukur dizisinin fragmanı yayınlandı. Sezon sonunda final yapacak olan dizinin sevilen karakterlerinden Celasun, aracında iple boğuluyor. Yakında diziye veda etmesi beklenen Celasun’un bu bölümde diziden ayrılıp ayrılmayacağı ise merak konusu oldu. 

Arka Sokaklar dizisinin Tekin’i Onur Bay, hangi dizide rol alacak? Arka Sokaklar dizisinin Tekin’i Onur Bay, hangi dizide rol alacak?

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstengil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi usta oyuncuların başrolde olduğu dizi bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak.  
Amca ve Vartolu arasında geçen gerilim dolu konuşma yeni bölümün fragmanında dikkat çeken sahnelerden oldu. Yamaç ise harekete geçiyor. Vartolu ve Yamaç’ın karşı karşıya geldiği anlarda heyecan artarken, Celasun ise aracında saldırıya uğruyor. 
CELASUN ÖLECEK Mİ?
Dizinin sevilen karakterlerinden olan ve yakışıklı oyuncu Kubilay Aka’nın canlandırdığı Celasun, sezon bitmeden diziden ayrılıyor. Yaz aylarında yeni bir dizi ile ekranlarda boy göstermesi beklenen Kubilay Aka’nın diziye bu bölümde veda edip etmeyeceği ise bu akşam netlik kazanacak.