Yaklaşık 100 traktör ve 500’e yakın araç konvoyu ile Çakırbeyli mitingi için Koçarlı merkezden yola çıkan  Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan’ı Demokrasi şehidi Başbakan Adnan Menderes’in köyü Çakırbeyli bağrına bastı. Kaplan tüm hemşerilerine gösterdikleri ilgiden  dolayı teşekkür etti.

Çakırbeyli Mahallesi girişlerinde gençler ve vatandaşlardan oluşan coşkulu bir kalabalık tarafından meşaleler, tezahüratlar ile karşılanan Kaplan, sevgi gösterileri eşliğinde hemşerileri ile tek tek kucaklaştı.

KAPLAN’A SEVGİ SELİ HİÇ BİTMİYOR

Aydın'da açılan sandık yüzde 10'a ulaştı Aydın'da açılan sandık yüzde 10'a ulaştı

Koçarlı Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan, seçim çalışmaları kapsamında gece gündüz demeden çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmıyor. Kaplan’a her ziyaretinde olduğu gibi, Çakırbeyli ziyaretinde de sevgi seli hiç bitmezken, neredeyse tüm mahalle sakinlerinin katılımıyla düzenlenen karşılama merasimi ve miting adeta gövde gösterisine dönüştü.

Büyük coşkuyla geçen karşılama programının ardından Çakırbeyli meydanında vatandaşlar ile bir araya gelen Kaplan, konuşmasında, “Hizmet, eser ve gerçek belediyeciliğin devam etmesini istiyorsanız sizden yeniden destek istiyoruz. Söz veriyorum ki yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" dedi.

NE SÖZ VERDİYSEK YAPTIK

Kaplan konuşmasında, “Biz ne söz verdiysek yerine getirdik. Biz yaptık, yine biz yapacağız. Hizmet belediyeciliğini Koçarlı ile Çakırbeyli ile tanıştırdık ve gerçek belediyeciliğe sizlerden aldığımız güç ile  devam edeceğiz” dedi.

ÇAKIRBEYLİ DOĞALGAZA KAVUŞACAK

Başkan Kaplan konuşmasında, Koçarlı’yı doğalgaz ile tanıştırdıkları gibi Çakırbeyli Mahallesini de Doğalgaz ile tanıştıracaklarının müjdesini vererek, “Biz ne söz verdiysek yerine getirdik. Biz yaptık, yine biz yapacağız. Yeni dönemde  Çakırbeyli’yi doğalgaza kavuşturacağız. Onlar konuşur biz hizmet üretiriz” dedi.

“AMACIMIZ YARINLARA DAHA YAŞANABİLİR BİR ÇAKIRBEYLİ BIRAKMAK”

Eser ve hizmet belediyeciliği ile kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizen Kaplan, “60 yıllık Koçarlı tarihinde Koçarlı’da yapılamaz denilenleri yaptık. Olmaz denilenleri oldurduk. Yatırımların ardı arkası kesilmedi. Ama onların son 60 yıldır bir tane çakılı çivisi yok. Aksini iddia eden varsa buyursun gelsin. Biz hiç durmadan yarınlara daha yaşanılabilir bir Koçarlı ve Çakırbeyli bırakabilmek için var gücümüzle çalıştık ve çalışıyoruz. Biz çalıştıkça Koçarlımız gelişiyor. Koçarlımız ile birlikte Çakırbeyli mahallemiz ve İlçemizin 52 mahallesinde hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koştuk. Yine durmadan devam edeceğiz. İlçemiz genelinde geriye baktığımızda ciddi bir manada sıkıntımız kalmadı diyebiliriz. İnşallah sizlerin beklentilerine cevap verecek nitelikteki projelerimizle de yine Çakırbeyli halkının konforunu, rahatını, huzurunu sağlamak için gayretimizi sürdürüyoruz. Saymaya kalksak saatler sürecek eserlerimiz, doğrudan vatandaşın hayatına dokunan hizmetlerimiz var. 5 yıl öncesinden çok daha heyecanlı ve çok daha kararlıyım. Sözüm Nedim Kaplan sözü. Koçarlı’nın refahını büyütme hedefimize ulaşmanın onurunu 52 mahallemiz ile birlikte taşıyacağız. Geçmiş hizmetlerimiz geleceğimizin teminatı olsun” dedi.

Gerçekleşen mitinge Cumhur İttifakı AK Parti Koçarlı Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan’ın yanı sıra, AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Umut Tuncer, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Teşkilatı Kadın Çalışma Grubu Başkanlığına Şadiye Altın, AK Parti Koçarlı İlçe Başkanı Ümit Özdemir, MHP İlçe Başkanı Şenol Şahin, Kadın ve Gençlik kolları başkanları ile partililer ve vatandaşlar katıldı.