Büro Memur Sen Aydın Şubesi Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Gündemdeki sendikal faaliyetlere ilişkin ilçe temsilcilerini bilgilendiren Büro Memur Sen Aydın Şube Başkanı Mehmet Ümit Uğur, “Aydın’da bin 500, ülke genelinde 100 bin üyeye ulaşacağız. Toplu sözleşmede yine yetki konfederasyonumuzda olacak” dedi.

Jandarmadan emniyet kemeri denetimi Jandarmadan emniyet kemeri denetimi


Büro Memur Sen Aydın Şubesi, Girne Mahallesindeki Yörük Efe Restoranda düzenlenen genişletilmiş yönetim kurulu toplantısında bir araya geldi.
Mehmet Ümit Uğur’un Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra, ilçe temsilcileri ve iş yeri temsilcilerinin katıldığı toplantıda, Büro Memur Sen’in gündemindeki bağlı iş kollarındaki üyelerine yönelik çalışmaları hakkında bilgi verildi.
Toplantıda 
4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikalar ve Toplu Sözleşme yasasına ilişkin bilgilendirme yapılan toplantıda, iş yeri temsilcilerinin hak ve görevleri, toplu sözleşme sürecine ilişkin izlenecek yol haritası, Memur Sen’in bugüne kadar yaptığı ve önümüzdeki süreçte yapacağı çalışmalara ilişkin iş eri ve ilçe temsilcileri bilgilendirildi.
Genişletilmiş Yönetim Kurulu Üyelerine hitap eden Büro Memur Sen Aydın Şube Başkanı Mehmet Ümit Uğur, “Aydın’da sendikamızın üye hedefi bin 500. Ülke genelinde 100 bin üyeyi aşmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar hiç boş söylemde bulunmadık. Başaramayacağımız sözler vermedik, verdiğimiz sözleri tuttuk, tutmaya devam ediyoruz. Sendikamız, iş kolumuza bağlı  6 bakanlık ve 52 kurumda çalışmalarını sürdürüyor ve büyümeye devam ediyoruz. Konfederasyonumuz üyeleri için çalışmaya devam ediyor. Mayıs ayında üye sayımları yapılacak ve yine toplu sözleşmede tek yetkili konfederasyon biz olacağız” dedi.