FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Açıklamaya çok sayıda partili katıldı.


MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan, milletvekili aday adaylığı başvurusu ile ilgili Aydın’da basın açıklaması yaptı.
MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüşmesinin ardından aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Pehlivan’ın açıklamasından satırbaşları şöyle;
“Evladı olmaktan onur duyduğum, büyüğümüz, liderimiz, muhterem genel başkanımızın yol arkadaşı, dava arkadaşı, arkasından giden bir nefer olmanın haklı gururunu yaşıyorum. 
Genel Başkanımızın sürdürdüğü kutlu davanın, turan idealinin şimdiye kadar hep bir parçasıydık.
Şimdi de milletvekili adaylığına başvurarak bu davanın bir parçası olma idealimizi ortaya koyuyoruz…
Türk milletinin bekası için Milliyetçi Hareket Partisi kaçınılmaz bir gereklilik, sorumluluktur. Milliyetçi Hareket Partisi Türk Milletinin Aydınlık geleceğinin teminatıdır. Büyük Türk tarihinde yeni zaferler katmak ve hayalini kurduğumuz güçlü Türkiye’nin imarı için Milliyetçi Hareket Partisi diyoruz. 
Cumhuriyetin 100’üncü yılında lider ülke vizyonunu hep beraber başaracağız. Durmayacağız, yorulmayacağız, yılmayacağız ve asla pes etmeyeceğiz. Aydınlı hemşerilerimizin her biriyle kucaklaşacağız. Siz dava arkadaşlarımızla birlikte Aydın’da yeni bir destan yazacağız. 
Aydınlılar Aydınlılara, hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partimizden, Kuvva-i Milliye Şehri olan, Efeler diyarı Aydınımızdan milletvekili aday adayı olduğumu tekrar ediyorum.