Nazilli siyasetinin kıdemli isimlerinden Ali Mavice, “Kendi kendine gelin güvey olup siyasi mastürbasyon yapacağına üç yıldır beceremediğin belediye hizmetlerine geri dönüp bir şeyler yapmaya çalış da adam sansınlar” dedi.

Nazillispot’un haberine göre, Başkanlık koltuğuna oturduğu günden beri, hiçbir seçim vaadini yerine getirmediği gibi, gözle görülür bir hizmet yapmayan Nazilli’nin İYİ Partili Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, son günlerde ‘İl olmak sana yakışır Nazilli’ sloganıyla  yola çıkarak ‘Nazilli İl olsun platformu’ adı altında bir dizi toplantılar düzenledi. Özcan bu kapsamda çevre ilçe belediye başkanlarına ziyarette bulundu.

Yakın zamanda il olacak üç ilçe arasında Nazilli’nin de bulunduğunu söyleyen Başkan Özcan düzenlediği toplantılarla kamuoyu oluşturmaya çalışırken, bu konuda yayınlanan haberlerin altında yapılan yorumlarla eleştiri yağmuruna tutuldu. Birçok vatandaş yolların köstebek yuvasına döndüğünü belirtirken, bazı vatandaşlar ise Önce Belediye hizmetlerini yerine getirmesini istedi.

Yapılan eleştirilerin en ağırı ise MHP’nin ağır toplarından olan ve 29 Mart seçimlerinde Özcan’ı desteklemesiyle gündeme gelen Ali Mavice’den geldi. Mavice sosyal medyada yaptığı yorumla İl olma konusunda inisiyatifin Özcan’ın elinde olmadığını açıklayarak Belediye Başkanının  beceriksiz olmakla itham etti. Mavice yorumunda , “Yeğenim Nazilli’nin il olmasıyla ilgili inisiyatif sende değil. Sonra bu hak edilmiş bir olay değil. Bu Büyükşehirdeki CHP Hükümdarlığını kırmak için yapılmak istenen coğrafi bir operasyon. Kendi kendine gelin güvey olup siyasi mastürbasyon yapacağına üç yıldır beceremediğin  belediye hizmetlerine geri dönüp bir şeyler yapmaya çalış da adam sansınlar.” İfadelerini kullandı.

nazilli-10