Başkan Kıvrak ziyaret ve çalışmalarını aralıksız sürdürüyor Başkan Kıvrak ziyaret ve çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Başkan Kıvrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle demokrasimizin temel taşlarından biri olan basının temsilcilerini, kıymetli gazetecilerimizin emeklerini takdir ediyor, zorlu görevlerini fedakârca icra eden, gazeteciliği sadece meslek olarak görmeyip, adeta yaşayan basın emekçilerimizi yürekten selamlıyorum.

Gazetecilik, toplumu bilgilendirmenin, aydınlatmanın ve özellikle de demokrasimizin güçlenmesine katkıda bulunmanın kutsal bir görevidir. Bu kutsal görevi karşılaştıkları zorluklara rağmen titizlikle sürdüren gazeteciler ise halkın sesi, gözü, kulağı olarak, önemli bir sorumluluğu üstlenir. İlçemizde ve ülkemizin dört bir yanında neler olup bittiğini haberleştirip, kamuoyunu aydınlatan gazetecilerin görevlerini yerine getirirken yaşadıkları zorlukları anlamak ve bu zorlukları aşmalarına yardımcı olmak, demokratik değerlerimize olan bağlılığımızın bir göstergesidir. Haberleriyle, yazılarıyla, fotoğraflarıyla gerçekleri yansıtan değerli gazetecilerin çabaları, Çine'mizin ve tabi ki ülkemizin gelişimine de katkı sağlıyor.

İlçemizde yaşanan olayları, gelişmeleri daha yakından takip ederek halkın ihtiyaçlarına daha duyarlı bir şekilde hizmet eden yerel basınımız başta olmak üzere, tüm gazeteci arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Bu duygu ve düşüncülerle, düşünce özgürlüğü açısından kritik bir role sahip olan gazetecilerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”