Başkan Kıvrak: Çömlekçiliğin gelişimi için gerekli desteği sağlayacağız Başkan Kıvrak: Çömlekçiliğin gelişimi için gerekli desteği sağlayacağız

  
Bu kapsamda Kalabak Parkı kenarında taş döşeyen ekipleri ziyaret eden Başkan Kıvrak, çalışmalar hakkında birim yetkililerinden bilgi aldı ve gerekli talimatları verdi.
Sarıoğlu Mahallesi 334, 336, 332, 389, 397 ve 387 Sokak’ta başlayacak yol yenileme işlemleri öncesinde burada da incelemelerde bulunan Başkan Kıvrak, vatandaşların daha güvenli ve rahat bir şekilde bu alanları kullanabilmesi için yol çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü belirtti. Başkan Mehmet Kıvrak, "Kalabak Parkı çevresindeki yolların daha kullanışlı hale getirilmesi ve estetik bir görünüm kazanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizin yaşam kalitesini artırmak için sahadayız” dedi.

“ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”
İncelemeleri sırasında halkıyla ve ekiple birebir görüşmeler yapan Kıvrak, sahadaki işçilerle de sohbet ederek onların görüş ve önerilerini dinledi.
Kalabak Parkı kenarındaki taş döşeme çalışmalarının yanı sıra, ilçenin farklı noktalarında da benzer faaliyetlerin devam ettiğini vurgulayan Başkan Kıvrak, Çine'nin her köşesinde daha yaşanabilir bir çevre oluşturmak için çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirtti.

Editör: Meltem Danışman