Son olarak Sandıklı Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Kaya’ya eşlik eden vatandaşlar araçları ile İncirliova’dan itibaren kilometrelerce uzunluğunda bir konvoy oluşturdu. Başkan Kaya Sandıklı’da sevgi gösterileri, meşaleler ve havai fişek gösterileri ile karşılandı. Herkesle tek tek kucaklaşan Başkan Kaya yoğun ilgiden konuşma yapacağı alana ulaşmakta zorluk yaşadı. Başkan Kaya’ya Sandıklı’da AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi Umut Tuncer’de eşlik etti. 

SANDIKLI’YA ALT YAPI VE ÜNİVERSİTE 

Sandıklı’da vatandaşlara seslenen Başkan Kaya, yıllardır alt yapı sorunları ile mücadele eden Sandıklı Mahallesi sakinlerine Büyükşehir Belediyesi kaynaklı tüm sorunların yeni hizmet döneminde giderileceğinin sözünü verdi. Başkan Kaya ayrıca İncirliova’ya yapılacak Üniversitenin Sandıklı Mahallesi’ne yapılacağını aktardı. Başkan Kaya konuşmasında, “Biz Sandıklı mahallemize ziyarete gelelim dedik Sandıklı halkı bizim bu ziyareti mitinge dönüştürdü. Bu güzel karşılamanız ve yürekten desteğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İncirliova’yı devlet destekli belediyecilik hizmetleri ile buluşturacağız. Beş senede İncirliova’nın gelişiminin nerden nerelere varacağını herkes görecek. Önümüzdeki beş yıl İncirliova’ya yatırım yağacak.” ifadelerine yer verdi.         

MEŞALELER GECEYİ AYDINLATTI 

Başkan Anıl Yetişkin Ramazan Bayramı’nı vatandaşlarla iç içe geçirdi Başkan Anıl Yetişkin Ramazan Bayramı’nı vatandaşlarla iç içe geçirdi

Sandıklı Mahalle ziyareti dönüşünde belediye binası önünde duran Başkan Kaya, Cumhuriyet Meydanı’nda kendisini bekleyen vatandaşları ve yol boyunca kendisine eşlik eden araç konvoyunu selamladı. Yüzlerce aracın yer aldığı konvoyun meydandan meşaleler eşliğinde geçişini izleyen vatandaşlar, çalan seçim şarkıları ile coştu. ‘Herkesin Başkanı Aytekin Kaya’ sloganları ile inleyen meydandaki kalabalığın coşkusu gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.