Koçarlı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen yıl sonu motivasyon kahvaltısında 12 farklı branştan 300 sporcuyu ağırlayan Başkan Kaplan, sporcu çocuklar ile tek tek ilgilenerek  “Sizler geleceğimizin aydınlık yarınlarısınız. Bizler de sporla gelişen, büyüyen, Koçarlımızın umudu olan çocuklarımız için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Koçarlı Belediye Restoranında gerçekleşen kahvaltıya Koçarlı Kaymakamı Ersin Tepeli, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan,  Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mikail Kavaklı, Koçarlı Belediyespor Kulübü Başkanı Timur Yüksek, antrenörler ve 12 branştan 300 sporcu katıldı. 

Kahvaltının ardından konuşma yapan Başkan Kaplan, sporcuları belediye restoranında ağırlamaktan dolayı memnun olduklarını ifade ederek, “Sayın Kaymakamımızın katılımı ile Gençlik ve Spor İle Müdürlüğümüz organizasyonunda spora gönül veren sporcu çocuklarımız ile yıl sonu kahvaltısında bir araya geldik. Bu birliktelik ile hem çocuklarımızın motivasyonlarını arttırdık, hem de yeni yıllarını kutladık. Her biri ahlaklı, yetenekli, geleceği parlak olan ve iyi birer sporcu olabilmek için çalışan çocuklarımız. Çocuklarımız için ne yapsak azdır” dedi.

Geleceğin aydınlık yarınları, Sporla gelişen, büyüyen, Koçarlının umudu olan çocuklar için Koçarlı’da spor yatırımlarına da ağırlık verdiklerinin altını çizen Başkan Kaplan, “Gençlerimizde kolektif hareket etme kabiliyeti geliştirmek, gençleri kötü alışkanlıklarından korumak, kollamak, onları teknoloji bağımlılığından uzaklaştırmak, sağlıklı bir nesil oluşturmak ve sporu toplumun her kesimine yaymak istiyoruz. Koçarlı’yı spor ile de çok daha farklı noktalara taşımayı düşünüyoruz. Kapalı Spor Salonundan, halı saha ve stadyuma, gençlik merkezinden, kapalı yarı olimpik yüzme havuzuna, basketbol sahası ve tenis kortlarına kadar sporun her branşını ilçemize kazandırdık. Spor yatırımlarımızda bizim hedefimiz çağ atlayan Koçarlı’da Türkiye Yüzyılını inşa edecek özgüveni yüksek, gençlerin yetişmesidir” diye konuştu.

Anıl Yetişkin'den Efeler'e bir büyük proje daha Anıl Yetişkin'den Efeler'e bir büyük proje daha

Başkan Kaplan kahvaltıya katılan sporcu çocuklar ile tek tek yakından ilgilenirken, program fotoğraf çekimin ardından son buldu.

Editör: Meltem Danışman