Koçarlılı vatandaşlar başta olmak üzere ilçeye dışarıdan gelen misafirlere de hizmet noktasında, parklar, sosyal tesisler, halk ekmek, restoran ve aşevinde de kaliteli hizmet vererek, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan Yönetiminde kurulduğu günden bugüne kadar her yıl kalitesini daha da yükselterek 5 yılda Belediye şirketleri arasında en başarılı şirketlerden olan Koçarlı Menderes Gıda Turizm Anonim Şirketi ve Personel Limited Şirketi başarılarına ve hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Ayrıca 5 yılda park ve sosyal tesis sayısında hızla artış gerçekleşirken şirket bünyesindeki araç filosuna da 4 Kamyon, 3 binek araç ve 4 ticari araç kattı. 
 
İlçeye daha iyi hizmet verebilmek için hizmette sınır tanımayan Koçarlı Belediyesi Şirketleri Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın başkanlığında sürdürülebilir finans yönetimi ile hem gelir getirici, hem de sürekli iyileştirme süreçlerini benimseme ve vatandaşların memnuniyetini en üst düzeyde tutma konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.

Whatsapp Image 2024 02 19 At 14.26.29 (2)
AMACIMIZ HALKIMIZA VE VATANDAŞLARIMIZA EN İYİ HİZMETİ VERMEK

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, gerek kamu yatırımları, gerekse belediye yatırımları ile Koçarlı’ya en iyi yatırımları yaptıkların ve bu yatırımların yanında belediye bünyesinde kurulan şirketler ile de Koçarlı’ya hizmette sınır tanımadıklarını ifade ederek, “Vatandaşlarımız daha iyi ve standartlara uygun, vatandaş beklentilerinin de üzerinde hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Koçarlı’yı hak ettiği noktaya taşımak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 19 At 14.26.28

Hizmete geçirdiğimiz parklar, sosyal tesisler ve sporseverler için ücretsiz maç yayınları ile vatandaşlarımıza hizmet sunma noktasında kaliteden ödün vermediklerini de belirten Başkan Kaplan, “Gösterilen ilgi ve vatandaşlardan olumlu geri dönüşlerden büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Sosyal tesislerimiz sahada vatandaşlardan en çok olumlu dönüş aldığımız alanların başında geliyor. Bu kapsamda öncelikle gösterdikleri özveri ve güler yüzlü hizmet anlayışı dolayısıyla çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza da gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Efeler’den üniversiteye hazırlanan öğrencilere tam destek Efeler’den üniversiteye hazırlanan öğrencilere tam destek

Whatsapp Image 2024 02 19 At 14.26.27 (1)

Önceliklerinin belediye şirketleri bünyesinde hizmet veren sosyal tesislerde vatandaşların uygun fiyata aileleriyle güzel vakit geçirebilecekleri, kaliteli hizmet alabilecekleri ortam oluşturmak olduğunu da belirten Başkan Kaplan, “Bunu da başardığımız için çok mutluyuz. Bundan sonra da vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 19 At 14.26.28 (1)

Whatsapp Image 2024 02 19 At 14.26.27