Kuşadası’nda göreve geldiği günden bu yana kentin değişimi ve gelişimi için hizmet üreten Başkan Ömer Günel, görevini 5 yıl daha sürdürme yolunda devam ediyor.

Adaylığının kesinleşmesinin ardından Başkan Ömer Günel, vatandaşlarla buluştu.

Binlerce kişi tarafından coşkuyla karşılanan Günel, Kuşadalılara seslendi. Başkan Ömer Günel’in konuşmasını yaklaşık 5 bin kişi dinledi.

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E SEVGİ SELİ

Sahneye çıkan Başkan Ömer Günel, coşkulu kalabalık tarafından sevgiyle kucaklandı. Her cümlesi alkışlarla kesilen Başkan Ömer Günel, ikinci kez yerel yönetimde iktidar bayrağını taşıyacaklarını belirtti. Başkan Ömer Günel , “Bana her zaman destek olan bölge milletvekillerimize ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na da teşekkür ederim. Bugün adaylığımızın başka bir önemi daha var. CHP’nin Kuşadası tarihinde ilk defa bir belediye başkanı üst üste ikinci defa aday yapıldı. Bana destek veren tüm partililerime ve hemşehrilerime teşekkür ediyor, önünüzde saygıyla eğiliyorum” dedi.

“KUŞADASI HALKI İÇİN BAHANE DEĞİL GEÇMİŞ 3 DÖNEMİN 3,5 KATI HİZMET ÜRETTİK”

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Kuşadası Belediyesi’ni kazanacaklarını ifade eden Başkan Ömer Günel, “2019 yılında ilk defa göreve geldiğimizde ekonomik açıdan çok kötü bir Kuşadası Belediyesi ile karşılaştık. Ancak uyguladığımız mali disiplinde durumumuzu düzelttik. Bugün Kuşadası Belediyesi’nin 5 yılda sadece yol için yaptığı yatırım 1 milyar Türk Lirasıdır. Bu bizden önceki 3 dönemin toplamda yaptığı yatırımın 3,5 katıdır. Pandemiye ve yaşanan ekonomik krize rağmen görevde olduğumuz sürede hiç bahane bulmadan Kuşadası halkı için hizmet ürettik. Sosyal belediyeciliğin en önemli örneklerini gerçekleştirdik. Bizden önceki dönemlerde hizmet, proje ve yatırım değil sadece hayal vardı. Kuşadası hizmeti bizimle gördü. Onların hayal ettiklerini bir gerçeğe çevirdik. Bir sonraki dönemde de beş yıldır sürdürdüğümüz hizmet çağını sizlerle birlikte devam ettireceğiz. Bu yolda bana destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

#ilangovtr Basın No ILN01965638