Açılışta Demokrat Parti İl Başkanı Serhat Emanet, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Turgut, Efeler İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz, Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer ve Efeler Belediye Meclis Üye Adayları eşlik etti.

Açılış töreninde konuşan Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer;

"Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal'a hoş geldiniz diyoruz. Kendisini Aydın'da görmek bize onur ve gurur verdi, bizi mutlu etti. Birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyoruz."

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin uysal;

"Seçim ikliminde yoğun bir mücadele veriyoruz. Allah hepimize kolaylık versin. Ne yazık ki, son yıllarda üretimden kopan bir ülke durumuna geldik. Hızla değişen dünyada kalkınmayı başarabilmek için üretimi artırmak gerekir. Bizim niyetimiz siyasette olumlu ilkim oluşturmak. Keyfi düzenin kaynakları heba etmesine itiraz ediyoruz. Topraklarımız çok bereketli, sanayi olmadan gelişim ve kalkınma olmaz. Bugün açılışını yaptığımız tesisimiz bu bağlamda çok önemlidir. Bereketli olmasını, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."

Sentez Cam Fabrikası Sahibi Emin İlker Arslan;

Aydın İmam Hatip Lisesinde korkutan yangın Aydın İmam Hatip Lisesinde korkutan yangın

"Üretim günümüz şartlarında çok zor ama biz yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Üretimimizi ihracat ile taçlandıracağız."  Dedi.