FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İl Başkanı Gökhan Ökten İlk Olarak AK Parti İncirliova Seçim Koordinasyon merkezine yaptığı ziyarette İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve ilçe teşkilatıyla selamlaştı. Teşkilat mensuplarıyla sohbet etti. Ökten burada yaptığı açıklamada;

Ulaştırmadan sağlığa, eğitimden çevre ve şehirciliğe kadar her alanda Türkiye'yi yatırımlarla nakış dokuyan 20 yıllık kavgasız gürültüsüz AK Parti iktidarı ve Cumhur ittifakı var. Bir tarafta bir sene boyunca yüzlerce toplantı yapıp kavgasız, gürültüsüz cumhurbaşkanı adaylarını dahi belirleyemeyen 7li koalisyon. Milletimizin hafızasında doksanlı yılların koalisyonlar  döneminde kalan 20 seneden beri  unuttuğu ne kadar kriz, skandal, kirli pazarlık varsa hepsini 3 güne sığdırmayı başaran ,Güçlendirilmiş parlamenter sistem diyerek çıktıkları yolda dönüp, dolaşıp 7 cumhurbaşkanı yardımcısının ve Bakanlıkların olduğu ucube bir sistemde karar kılan, barıştan ve kucaklaşmaktan bahseden fakat daha 7 kişi bile birbiriyle anlaşamayan öteden beri iktidara gelmeden 'Dokunacağız' durduracağız diyen yedili bir ittifak var.

Biz "Cumhur İttifakı olarak, eserlerimizle konuşuyor, asrın projelerini tek tek devreye alıyoruz. Milletimizin sıkıntılarına çözüm yolları geliştiriyor, toplumumuzun hiçbir kesimini ihmal etmiyoruz. Bir tarafta Türkiye'nin 60 yıllık hayali olan, millî ve yerli otomobilimiz millî gururumuz Togg yollarda. Bir tarafta savunma sanayi alanında dünyanın gıptayla baktığı İHA, SİHA ve Akıncı, daha sonra Kızılelma. Geçtiğimiz günlerde ilk dünyanın ilk SİHA gemisi TCG Anadolu'yu suya indi. Diğer tarafta şehir hastaneleri, köprüler, yollar Kalıcı deprem konutlarına başladı, Hangi birini sayalım, diğer tarafta EYT li 2 milyon 250 bin yurttaşımızın talebini karşıladık bir diğer tarafta karadeniz doğal gazı önümüzdeki günlerde şebekeye verilecek ulaştırmadan sağlığa, eğitimden çevre ve şehirciliğe kadar her alanda Türkiye'yi yatırımlarla nakış nakış dokuyoruz. Tüm bu kazanımlarımızın devamı ve yenilerinin eklenmesi için 14 Mayıs bir dönüm noktasıdır 'Türkiye Yüzyılı' dediğimiz o büyük şahlanışı gerçekleştirene kadar durmayacak, dinlenmeyecek, hedeflerimizden asla kopmayacağız dedi.

Daha sonra seçim koordinasyon merkezinin belirlemiş olduğu program dahilinde beraberindeki heyetle birlikte sırasıyla Sevgi Yolu esnafları ziyareti, Kahveciler odası ziyareti İstiklal Mahallesi ve Türkan saylan caddesi esnaflarına ziyaret, programıyla son buldu.