FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aydın Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği(AY-SİAD) 5. Olağan Genel Kurulu, Efeler ilçesinde bulunan Anemon Otel'de gerçekleşti. Toplamda 60 üyeden 35'inin katıldığı genel kurulda Aydın Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın Sanayi İl Müdürü Hacı İbrahim Buğdaycı, Aydın Ticaret İl Müdürü Arif Aksu, KOSGEB Aydın İl Müdürü Sadullah Dülger, TKDK Aydın İl Müdürü Arzu Akar, AYTO Meclis Başkanı Coşkun Cerit, Aydın Esnaf ve Sanatkarları Odaları Başkanı Muhammet Ali Kürkçü, Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin, Aydın Sivil Toplum Platformu Başkanı Veli Tiryaki ve dernek üyeleri katılım sağladı.

BARIŞIK GÜVEN TAZELEDİ

Germencik'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlandı Germencik'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlandı

Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı ile başlayan genel kurula, mevcut başkan Fırat Barışık tek liste ile gitti ve bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Barışık, "Üye odaklı çalışıyoruz ve üyelerimizden güç alıyoruz. Şehrimizin ticaretinin artması için yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerimiz sürüyor. Yurt dışında yeni bağlantılar sağladık. Birlik içinde güçlü yarınları inşa edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

YÖNETİMDEKİ İSİMLER BELİRLENDİ

AY-SİAD'ın gerçekleştirdiği 5.Olağan Genel Kurulu'nda yeniden başkanlığa seçilen Barışık'ın, yeni dönemde asil yönetim kurulu üyeleri de netlik kazandı. O isimler şöyle sıralandı:

Fırat Barışık, Aşkın Kılıç, Hidayet Gülpınar, Hasan Alperen Işılak, Engin Kuluyever, Mutlu Engin, Rauf Yumuk, Haldun Akın, Bahtiyar Gerbağa, Olcay Turgut, Faruk Özkan, Yavuz Çayırlı ve Kaan Kızılkaya

Editör: Meltem Danışman