Aydın'da öğretmen ve öğrencilerden 19 Mayıs yürüyüşü Aydın'da öğretmen ve öğrencilerden 19 Mayıs yürüyüşü

Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Serhan Avşar, üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda üyelerin sorun ve talepleri masaya yatırıldı.   Toplantıya Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Muhammet Ali Künkcü de eşlik etti.   Künkçü, sektör temsilcilerinin sorunlarını dinledi.

Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Serhan Avşar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 

“AYESOB Başkanımız Muhammed Ali Künkçü’nün katılımıyla ve yönetim kurulum ile birlikte, Diyetisyen, Psikolog, Fizyoterapist, Dil Konuşma Merkezi, Medikal Ürün ve İşitme Cihazı Temini gibi dallarda, topluma hizmet üreten, üyelerimizle, faaliyet gösterdikleri alanlardaki sorunları değerlendirmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya geldik. Odamız farklı meslek gruplarında  yer aldığı, bir çok alanda, üyelerimiz tarafından temsil edilmektedir. Farklı meslek gruplarımızı ve değişik sektörde yer alan üyelerimizi, çok önemsiyoruz, değer veriyoruz, farklılıkları zenginlik olarak kabul ediyoruz.

Üyelerimizin istek ve talepleri doğrultusunda, Odamızın ilgili birimleri ve yönetimimiz iş birliğinde, şahsım ve yönetim kurulumuza iletilen tüm görüş ve problemlerin çözümü için gayretle çalışma sözünü veriyorum. Bu görüş, istek ve problem niteliğine göre; AYESOB, TESK, Bakanlıklar dahil olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına iletiyorum. Üyelerimiz ve bizlerin sorun olarak gördüğü birçok konu, yapılan görüşmeler ve gerekli yazışmalar neticesinde çözüme kavuşuyor, kavuşturmaya çalışıyoruz. Ciddiyet ve Sorumluluk bilinciyle konuları ele alıyorum, imkanlar el verdikçe, gücüm yettiğince çözüm odaklı çalışmaya devam edeceğim. Attığımız her adımın Üyelerimizin yararına, daha iyi bir şekilde, çalışma hayatında var olması, ekonomik ve sosyal alanda gelişmesi için olduğunu ifade etmek isterim. Odamızın üyelerini daha ileriye götürme gayretimiz her geçen gün fazlasıyla devam edecektir.

Her zaman vurguladığımız, sektör ve faaliyet alanı farketmeksizin, tüm üyelerimizle, birlik ve beraberlik kavramını, yaşıyoruz, yaşatıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz Toplantımızın, beraberliğimizin güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Toplantımıza katılan, Kurumsal Sağlıklı Yaşam Hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren, üyelerimize ve AYESOB Başkanımız Muhammet Ali Künkcü’ye teşekkür ediyorum.”