Söke Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen hobi ve meslek edindirme kurslarına katılan kursiyerlerle buluşan Başkan Arıkan, Bedesten Kurs Merkezi’nde salonları gezerek kursiyerlerle sohbet etti.

Zumba, resim, pilates ve deri atölyelerini ziyareti sırasında çalışmalarını sürdüren eğitmenler ve kursiyerler Başkan Arıkan’ın samimi bir şekilde kendileriyle sohbet etmesi ve sorunlarıyla yakından ilgilenmesinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

“Bütün Olanaklarımızı Bahane Üretmeden Söke İçin Seferber Edeceğiz.”

Söke'deki kazada  bir kişi hayatını kaybetti Söke'deki kazada bir kişi hayatını kaybetti

Kurs Merkezi’nde yapılan işlemleri anlatan Başkan Arıkan, önümüzdeki dönemde şartları çok daha iyi hale getireceğinin müjdesini verdi. Sökeli kadınlarla şehirde yaşanan sıkıntılarını konuşan ve çözüm yollarını anlatan Başkan Arıkan “Yıllardır yapılmayanları ben kısa sürede toparladığımı düşünüyorum. Biz projelerimizi açıklayacağız, ne yapacağımızı anlatacağız. İnşallah nasip olursa bir beş sene güzel, huzurlu, yaşanabilir bir Söke hedefliyoruz. Bütün olanaklarımızı bahane üretmeden şehrimiz için seferber edeceğiz. Ben kendimi feda ediyorum Söke'ye. Sizleri seviyorum, saygılar sevgiler.” dedi.