Başkan Arıkan, Belediye Meclis Salonu’nda Aydın İl Birincisi olan Savuca Ortaokulu Yıldız Kız Futbol takımını ağırlarken şampiyonlara, öğretmenleri ve Savuca Muhtarı Tuncel Uyanık eşlik etti. Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, öğrencilere hediyelerini takdim edip, başarılarının devamını diledi.

Ulusal turnuvalarda dereceye girip Söke’nin gururu olan sporculardan Türkiye U16 Şampiyonasında 60 Metre Engelli dalında ve Türkiye U18 Salon Şampiyonası 60 Metre Engelli dalında Türkiye 1. Si olan Öykü Ceylin Tekdal’ı ve Pentlatlon U18 branşında Türkiye 1.si olan Tuana Akgün’ü makamında ağırlayan Başkan Arıkan, elde edilen başarılardan dolayı tebriklerini iletti.

Sökeli Yörükler şenlikte buluştu Sökeli Yörükler şenlikte buluştu

Başkan Arıkan, Söke’nin adını ülke çapında duyuran şampiyonlar Özge Güder ve Mehmet Öpöz, Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan’ın misafirleri oldular. Spor Toto Türkiye Kick Boks Lowkick branşında Türkiye 1. si olan Özge Güder ve Spor Toto Türkiye Kick Boks şampiyonasında Türkiye 3.sü olan Mehmet Öpöz’e hediyelerini Başkan Arıkan takdim etti.