Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 79. Olağan Genel Kurulu AnkaraDa gerçekleştirildi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş da katıldı. 

TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul'da Hizmet Şeref Belgesi Plaket Töreni ve yerli ve milli otomobil TOGG için kura çekimi yapıldı.

"HAKAN ÜLKEN DEĞİL, AYDIN VAR"

İş dünyasının yakından takip ettiği TOBB 79. Genel Kurulu’nda, Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken 3. kez TOBB Yönetimine girdi.

Ülken'in yönetimde yer alması Aydın’da hem heyecan hem de mutluluk yarattı.

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, devam eden kongrede basın mensuplarının sorularına, “TOBB yönetiminde 3 dönemdir yer almak benim için çok büyük bir onur. Ancak şunu belirtmeliyim ki, burada Hakan Ülken yok, Aydın ilimiz var. Aydın Ticaret Odası var, Aydın Ticaret Odası’nın üyeleri var, Aydın’ın 9 Oda Borsası var. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Daha fazla çalışmaya daha fazla üretmeye ve daha fazla Aydınımıza ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu görevi bana layık gören başta TOBB Başkanım Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere, tüm TOBB delegelerine, Aydın'ın 9 Oda Borsa Başkanı, Odamın Üyeleri ve yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu başarı Aydın’ımız ve Odamızın gururudur, Odamıza ve ilimize uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.